III. VOYAGE KUPA 5 Millió Forint összdíjazású nemzetközi felnőtt és utánpótlás amatőr kispályás labdarúgó torna baráti társaságok, cégek, iskolák és egyesületek csapatai részére 2012. decembertől – 2013. februárig hétvégeken
Budapesti döntő sorsolása
A BUDAPESTI NEMZETKÖZI DÖNTŐ FELNŐTT RÉSZTVEVŐI
X
Dunabogdány
Sentierri
Wella Professionals
Studentii
ACS Allianz
Bullmacik
Középdöntő sorsolás
MAGYARORSZÁGON A LEGJOBB NÉGY KÖZÉ JUTOTT CSAPATOK
Bullmacik
Trend SC
Dunabogdány
Wella Professionals
C CSOPORT
CSÖMÖRI SELEJTEZŐ
Bullmacik
Hertz
Dunakanyar SE
B CSOPORT
CSÖMÖRI SELEJTEZŐ
Wella Professionals
Trend SC
Proonline.hu Team
Dunabogdány
A CSOPORT
PILISMARÓTI SELEJTEZŐ
Dömös
Kapitányok
Pilismarót
Tintahalak
| Aktuális hírek
A III. Voyage Kupa decemberben és III. Utánpótlás Voyage Kupa januárban újra indul az eddigiekhez hasonlóan nagy nyereményekkel. Bármilyen vonatkozó kérdésben kapcsolattartónkat kereshetik.
Kapcsolattartó:
Bajnóczi Tamás +36-30 921 3617
Döntők helyszíne: BMTE Sportcsarnok
Cím: 1222 Budapest, Promontor utca 89/A
"U14" Döntő: 2013.02.16. 9.00h-15.00h
Csapatok: FC Székelyudvarhely (román), Dunakanyar SE (magyar), LPS Satu Mare (román), Tabáni Spartacus (magyar).
13.00h - Tabáni Spartacus - Dunakanyar SE 8-4
09.30h - Dunakanyar SE - Tabáni Spartacus 3-11
Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Dalkó Dominik (Dunakanyar SE).
A torna legjobb kapusa: Avendt Vilmos (Tabáni Spartacus).
Gólkirály: Jobbágy Benedek (Tabáni Spartacus).
"U15" DÖNTŐ Dátum: 2013.02.10 09.00h-14.30h
Csapatok: FC Schwaben Kálmánd (román), Ferencvárosi FC (magyar), Kaplony (román), Dunakanyar SE (magyar).
09.00h - FFC - Kaplony 4-5
09.30h - Dunakanyar SE - FC Schwaben Kálmánd 6-2
10.00h - FC Schwaben Kálmánd - FFC 2-10
10.30h - Kaplony - Dunakanyar SE 5-6
11.00h - FC Schwaben Kálmánd - Kaplony 5-7
11.30h - FFC - Dunakanyar SE 3-4
Végeredmény
1. Dunakanyar SE
2. Kaplony
3. FFC
4. FC Schwaben Kálmánd
12.30h - Bronzéremért FFC - FC Schwaben Kálmánd 11-0
13.20h - Aranyéremért Kaplony - Dunakanyar SE 0-11
Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Jónucz Dániel (Kaplony).
A torna legjobb kapusa: Kőszegi Dáneil (Dunakanyar SE).
Gólkirály: Mihály Dániel (Dunakanyar SE).
"U13" DÖNTŐ Dátum: 2013.02.09 11.00h-17.00h
Csapatok: FC Schwaben Kálmánd (román), Budafok (magyar), Székelyudvarhelyi FC (román), Debreceni Vasutas Sport Club(magyar).
11.00h - Budafok - DVSC 7-5
11.30h - DVSC - Székelyudvarhelyi FC 5-5
12.00h - Székelyudvarhelyi FC - Budafok 3-3
12.30h - DVSC - Budafok 7-3
13.00h - Székelyudvarhelyi FC - DVSC 2-2
13.30h - Budafok - Székelyudvarhelyi FC 0-3
Végeredmény
1. Székelyudvarhelyi FC
2. DVSC
3. Budafok
Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Rákos Olivér (Budafok).
A torna legjobb kapusa: Bencze Norbert (Székelyudvarhelyi FC).
Gólkirály: Kiss Bence (DVSC).
Nemzetközi két napos döntő
Dátum: 2013. 02. 16. 15.00h-21.00
2013. 02. 17. 10.00h-15.00
Helyszín: Budafok
Résztvevők:
Sentierri
Wella Professionals
X
Bullmacik
Studentii
Indián
ACS Allianz
Dunabogdány
A CSOPORT
2013.02.16 15.00h - 18.00h
Résztvevők: Studentii (román), X (román), Bullmacik (magyar), Indián (román).
15.00h - X - Studentii 2-5
15.30h - Bullmacik - Indián 8-0
16.00h - Indián - X 4-6
16.30h - Studentii - Bullmacik 1-2
17.00h - Indián - Studentii 4-6
17.30h - X - Bullmacik 4-3
Végeredmény
1. Bullmacik
2. Studentii
3. X
4. Indián
B CSOPORT
2013.02.16 18.00h - 21.00h
Résztvevők: ACS Allianz (román), Wella Professionals (magyar), Dunabogdány (magyar), Sentierri (román).
18.00h - Wella Professionals - ACS Allianz 2-2
18.30h - Dunabogdány - Sentierri 3-3
19.00h - Sentierri - Wella Professionals 2-0
19.30h - ACS Allianz - Dunabogdány 6-4
20.00h - Sentierri - ACS Allianz 4-4
20.30h - Wella Professionals - Dunabogdány 0-0
Végeredmény
1. ACS Allianz
2. Sentierri
3. Wella Professionals
4. Dunabogdány
Vasárnap: 2013.02.17 - 10.00h - 15.00h
10.00h - Bullmacik - Sentierri 3-3 b.u.: 0-3
11.00h - ACS Allianz - Studentii 4-6
Bronzéremért
12.00h - Bullmacik - ACS Allianz 5-5 b.u.: 2-1
Aranyéremért
13.00h - Sentierri - Studentii 11-3
Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Moza Vlad (Studentii).
A torna legjobb kapusa: Gerstenbrein Gábor (Bullmacik).
Gólkirály: Negru Sergiu (Sentierri).
A dőntő csoportjainak sorsolása Szentendrén a BÁRCZY HÁZ-ban (2000 Szentendre, Bogdányi út 30.) 2012. február 13-án szerdán 17.00h-kor kerül lebonyolításra.
Középdöntő II. Dátum: 2013.01.27. 15.00h-18.00h
Helyszín: Csömör Csapatok: Bullmacik, Trend SC, Dunabogdány, Wella Professionals.
15.00h - Bullmacik - Dunabogdány 3-1
15.30h - Wella Professionals - Trend SC 2-0
16.00h - Trend SC - Bullmacik 3-2
16.30h - Dunabogdány - Wella Professionals 1-1
17.00h - Trend SC - Dunabogdány 1-5
17.30h - Bullmacik - Wella Professionals 2-2
Végeredmény 1. Wella Professionals 2. Bullmacik 3. Dunabogdány 4. Trend SC
"BK" középdöntő I.
Dátum: 2013.01.20. 15.00h-18.00h
Helyszín: Csömör - Csömöri Sportcsarnok
Csapatok: Dunabogdány, Proonline.hu Team, Tintahalak, Wella Professionals.
15.00h - Dunabogdány - Tintahalak 2-0
15.30h - Proonline.hu Team - Wella Professionals 0-2
16.00h - Wella Professionals - Dunabogdány 1-1
16.30h - Tintahalak - Proonline.hu Team 1-2
17.00h - Wella Professionals - Tintahalak 3-1
17.30h - Dunabogdány - Proonline.hu Team 5-0
Végeredmény 1. Dunabogdány 2. Wella Professionals 3. Proonline.hu Team 4. Tintahalak
"AK" középdöntő I. Dátum: 2013.01.13. 15.00h-18.00h Helyszín: Csömör - Csömöri Sportcsarnok Csapatok: Bullmacik, Dömös, Dunakanyar SE, Trend SC.15.00h - Bullmacik - Dunakanyar SE 3-1
15.30h - Dömös - Trend SC 0-3
16.00h - Trend SC - Bullmacik 1-2
16.30h - Dunakanyar SE - Dömös 3-0
17.00h - Trend SC - Dunakanyar SE 4-2
17.30h - Bullmacik - Dömös 3-0 Végeredmény 1. Bullmacik 2. Trend SC 3. Dunakanyar SE 4. Dömös A középdöntők csoportjainak sorsolása Szentendrén a BÁRCZY HÁZ-ban (2000 Szentendre, Bogdányi út 30.) 2012. december 28-án pénteken 18.00h-kor kerül lebonyolításra.
"VB" csoport Felnőtt vigaszág Dátum: 2013.01.06. 10.00h-12.00h Helyszín: Csömör - Csömöri Sportcsarnok 10.00h Proonline.hu Team - Hertz 17-0 10.30h Hertz - Bárczy All Stars 3-0 11.00h Bárczy All Stars - Proonline.hu Team 0-3 Végeredmény 1. Proonline.hu Team 2. Hertz 3. Bárczy All Stars
"VA" csoport Felnőtt vigaszág Dátum: 2012.12.22. 13.00h-15.00h Helyszín: Csömör - Csömöri Sportcsarnok Résztvevők: Dunabogdány, Kapitányok, Pilismarót
13.00h - Pilismarót - Kapitányok 0-0 13.30h - Dunabogdány - Pilismarót 3-0 14.00h - Kapitányok - Dunabogdány 0-3
Végeredmény 1. Dunabogdány 2. Kapitányok 3. Pilismarót
"C" csoport Felnőtt selejtező Dátum: 2012.12.22. 15.00h-18.00h Helyszín: Csömör - Csömöri Sportcsarnok
15.00h - Bullmacik - Hertz 4-0 15.30h - Bárczy All Stars - Dunakanyar SE 0-3 16.00h - Bullmacik - Dunakanyar SE 2-1 16.30h - Bárczy All Stars - Hertz 0-3 17.00h - Bullmacik - Bárczy All Stars 3-0 17.30h - Dunakanyar SE - Hertz 3-1
Végeredmény 1. Bullmacik 2. Dunakanyar SE 3. Hertz 4. Bárczy All Stars
"B" csoport Felnőtt selejtező Dátum: 2012.12.16. 15.00h-18.00h Helyszín: Csömör - Csömöri Sportcsarnok
15.00h - Wella Professionals - Trend SC 1-2 15.30h - Proonline.hu Team - Dunabogdány 3-4 16.00h - Wella Professionals - Dunabogdány 3-0 16.30h - Proonline.hu Team - Trend SC 7-1 17.00h - Wella Professionals - Proonline.hu Team 3-1 17.30h - Dunabogdány - Trend SC 4-5 Végeredmény 1. Trend 2. Wella Professionals 3. Dunabogdány 4. Proonline.hu-Team
"A" csoport
Felnőtt selejtező
Dátum: 2012.12.02. 16.00h-19.00h
Helyszín: Pilismarót - Nyírő Csaba Sportcsarnok
16.00h - Pilismarót - Tintahalak 0-3
16.30h - Kapitányok - Dömös 1-3
17.00h - Pilismarót - Dömös 3-5
17.30h - Kapitányok - Tintahalak 2-4
18.00h - Pilismarót - Kapitányok 2-1
18.30h - Dömös - Tintahalak 1-3
Végeredmény
1. Tintahalak
2. Dömös
3. Pilismarót
4. Kapitányok
|