III. VOYAGE KUPA

În curând va avea loc turneul de fotbal internațional amator și tineret pe teren redus sub numele de Voyage Kupa. Valoarea totala a premiilor este de 5 milioane de forinți, așteptăm înscrierea pentru participare a grupuri de prieteni, firme, școli și asociații. Meciurile vor fi jucate în sistem de cupă între decembrie 2012 și februarie 2013.


5 Millió Forint
összdíjazású
nemzetközi felnőtt és utánpótlás amatőr kispályás labdarúgó torna

baráti társaságok, cégek, iskolák és egyesületek csapatai részére
2012. decembertől – 2013. februárig hétvégeken

Voyage Kupa plakát   Voyage Kupa plakát
Voyage Kupa plakát   Voyage Kupa plakát


Regulament
PDF - WORD

Fişa de însciere
PDF - WORD

fő támogató - szponzor-szervező





















Budapesti döntő sorsolása






A BUDAPESTI NEMZETKÖZI DÖNTŐ FELNŐTT RÉSZTVEVŐI

X


Dunabogdány


Sentierri


Wella Professionals


Studentii


ACS Allianz


Bullmacik






SZÉKELYUDVARHELYI SELEJTEZŐ

I. HELYEZETT
ACS Allianz


II. HELYEZETT
Autogroup Simo






KOLOZSVÁRI SELEJTEZŐ

I. HELYEZETT
Studentii


II. HELYEZETT
Zöld Trabant






SZATMÁRNÉMETI SELEJTEZŐ

I. HELYEZETT
Sentierri


II. HELYEZETT
Safari


III. HELYEZETT
FC Satu Mare




NAGYKÁROLYI SELEJTEZŐ

I. HELYEZETT
X


II. HELYEZETT
Barátok


III. HELYEZETT
Meister Fenster


 

 

Aktuális hírek


III. VOYAGE KUPA és III. UTÁNPÓTLÁS VOYAGE KUPA 2012. december - 2013. február

Cupa Voyage ediția 3 și Cupa Voyage pentru Tineret ediția 3 lansează calificările și în România începând cu luna decembrie 2012. Finala turneului va avea loc la Budapesta. Regulamentul turneului va fi publicat la finele lunii octombrie, paralel fiind acceptate aplicațiile echipelor care doresc să participe. Până la acea data, dacă aveți orice întrebare, vă rugăm, nu ezitați să intrați în legătura cu persoana noastră de contact.

A III. Voyage Kupa és III. Utánpótlás Voyage Kupa 2012. decemberétől Romániában is elindítja selejtezőit. A versenysorozat döntője Budapesten lesz megrendezve. A versenykiírás október végén kerül publikálásra amellyel párhuzamosan a jelentkezéseket is elkezdjük majd fogadni. Addig is bármilyen vonatkozó kérdésben kapcsolattartónkat kereshetik.


Contact, Kapcsolattartó:
Fodor Attila +40-75-2906-642



Döntők - Finala

Döntők helyszíne: BMTE Sportcsarnok
Cím: 1222 Budapest, Promontor utca 89/A

"U14"
Döntő: 2013.02.16. 9.00h-15.00h 

Csapatok: FC Székelyudvarhely (román), Dunakanyar SE (magyar), LPS Satu Mare (román), Tabáni Spartacus (magyar).
13.00h - Tabáni Spartacus - Dunakanyar SE 8-4
09.30h - Dunakanyar SE - Tabáni Spartacus 3-11
Különdíjak:

A torna legjobb játékosa: Dalkó Dominik (Dunakanyar SE).
A torna legjobb kapusa: Avendt Vilmos (Tabáni Spartacus).
Gólkirály: Jobbágy Benedek (Tabáni Spartacus).


"U15" DÖNTŐ
Dátum: 2013.02.10 09.00h-14.30h
Csapatok: FC Schwaben Kálmánd (román), Ferencvárosi FC (magyar), Kaplony (román), Dunakanyar SE (magyar).
09.00h - FFC - Kaplony 4-5
09.30h - Dunakanyar SE - FC Schwaben Kálmánd 6-2
10.00h - FC Schwaben Kálmánd - FFC 2-10
10.30h - Kaplony - Dunakanyar SE 5-6
11.00h - FC Schwaben Kálmánd - Kaplony 5-7
11.30h - FFC - Dunakanyar SE 3-4

Végeredmény
1. Dunakanyar SE

2. Kaplony
3. FFC
4. FC Schwaben Kálmánd

12.30h - Bronzéremért
FFC - FC Schwaben Kálmánd 11-0
13.20h - Aranyéremért
Kaplony - Dunakanyar SE 0-11

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Jónucz Dániel (Kaplony).
A torna legjobb kapusa: Kőszegi Dáneil (Dunakanyar SE).
Gólkirály: Mihály Dániel (Dunakanyar SE).


"U13" DÖNTŐ
Dátum: 2013.02.09 11.00h-17.00h
Csapatok: FC Schwaben Kálmánd (román), Budafok (magyar), Székelyudvarhelyi FC (román), Debreceni Vasutas Sport Club(magyar).

11.00h - Budafok - DVSC 7-5
11.30h - DVSC - Székelyudvarhelyi FC 5-5
12.00h - Székelyudvarhelyi FC - Budafok 3-3

12.30h - DVSC - Budafok 7-3
13.00h - Székelyudvarhelyi FC - DVSC 2-2
13.30h - Budafok - Székelyudvarhelyi FC 0-3

Végeredmény
1. Székelyudvarhelyi FC

2. DVSC
3. Budafok

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Rákos Olivér (Budafok).
A torna legjobb kapusa: Bencze Norbert (Székelyudvarhelyi FC).
Gólkirály: Kiss Bence (DVSC).


Nemzetközi két napos döntő
Dátum: 2013. 02. 16. 15.00h-21.00
2013. 02. 17. 10.00h-15.00


Résztvevők:
Sentierri
Wella Professionals
X
Bullmacik
Studentii
Indián
ACS Allianz
Dunabogdány

A CSOPORT
2013.02.16 15.00h - 18.00h
Résztvevők: Studentii (román), X (román), Bullmacik (magyar), Indián (román).

15.00h - X - Studentii 2-5
15.30h - Bullmacik - Indián 8-0
16.00h - Indián - X 4-6
16.30h - Studentii - Bullmacik 1-2
17.00h - Indián - Studentii 4-6
17.30h - X - Bullmacik 4-3

Végeredmény
1. Bullmacik
2. Studentii
3. X
4. Indián


B CSOPORT
2013.02.16 18.00h - 21.00h
Résztvevők: ACS Allianz (román), Wella Professionals (magyar), Dunabogdány (magyar), Sentierri (román).

18.00h - Wella Professionals - ACS Allianz 2-2
18.30h - Dunabogdány - Sentierri 3-3
19.00h - Sentierri - Wella Professionals 2-0
19.30h - ACS Allianz - Dunabogdány 6-4
20.00h - Sentierri - ACS Allianz 4-4
20.30h - Wella Professionals - Dunabogdány 0-0


Végeredmény
1. ACS Allianz
2. Sentierri
3. Wella Professionals
4. Dunabogdány


Vasárnap: 2013.02.17 - 10.00h - 15.00h
10.00h - Bullmacik - Sentierri 3-3 b.u.: 0-3
11.00h - ACS Allianz - Studentii 4-6

Bronzéremért
12.00h - Bullmacik - ACS Allianz 5-5 b.u.: 2-1

Aranyéremért
13.00h - Sentierri - Studentii 11-3

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Moza Vlad (Studentii).
A torna legjobb kapusa: Gerstenbrein Gábor (Bullmacik).
Gólkirály: Negru Sergiu (Sentierri).

A dőntő csoportjainak sorsolása Szentendrén a BÁRCZY HÁZ-ban (2000 Szentendre, Bogdányi út 30.) 2012. február 13-án szedán 17.00h-kor kerül lebonyolításra.
Székelyudvarhely

Felnőtt selejtező
Dátum: 2013.február 2.-3.
Helyszín: Székelyudvarhely - Városi Sportcsarnok

"A" csoport
Tabella
1. Góbék
2. Bögöz

3. Rollotec
4. LSL Keresztúr

2013.02.02 - 08.00h - Góbék - Rollotec 0-0
2013.02.02 - 10.20h - Bögöz - LSL Keresztúr 4-3
2013.02.02 - 12.40h - Góbék - Bögöz 1-1
2013.02.02 - 15.00h - Rollotec - LSL Keresztúr 5-1
2013.02.03 - 09.45h - Góbék - LSL Keresztúr 3-0
2013.02.03 - 12.05h - Rollotec - Bögöz 0-0

"B" csoport
Tabella
1. ACS Allianz
2. Adrianus

3. Miklós Stell
4. Egyesülés Keresztúr

2013.02.02 - 08.35h - Egyesülés Keresztúr - Adrianus 6-0
2013.02.02 - 10.55h - ACS Allianz - Miklós Stell 4-1
2013.02.02 - 13.15h - Egyesülés Keresztúr - ACS Allianz 0-5
2013.02.03 - 08.00h - Adrianus - Miklós Stell 3-3
2013.02.03 - 10.20h - Egyesülés Keresztúr - Miklós Stell 1-3
2013.02.03 - 12.40h - Adrianus - ACS Allianz 1-0

"C" csoport
Tabella
1. Autogroup Simo
2. Bunda

3. Caparol
4. Diesel

2013.02.02 - 09.10h - Caparol - Diesel 1-0
2013.02.02 - 11.30h - Bunda - Autogroup Simo 1-1
2013.02.02 - 13.50h - Caparol - Bunda 0-0
2013.02.03 - 08.35h - Diesel - Autogroup Simo 3-8
2013.02.03 - 10.55h - Caparol - Autogroup Simo 0-0
2013.02.03 - 13.15h - Diesel - Bunda 0-4

"D" csoport
Tabella
1. Korondi Lendület
2. Roseal SK

3. Manchester MS
4. Csíkszentkirály

2013.02.02 - 09.45h - Korondi Lendület - Roseal SK 1-2
2013.02.02 - 12.05h - Csíkszentkirály - Manchester MS 1-3
2013.02.02 - 14.25h - Korondi Lendület - Csíkszentkirály 1-0
2013.02.03 - 09.10h - Roseal SK - Manchester MS 0-1
2013.02.03 - 11.30h - Korondi Lendület - Manchester MS 5-3
2013.02.03 - 13.50h - Roseal SK - Csíkszentkirály 3-0

NEGYEDDÖNTŐ
2013.02.03 - 14.25h - Góbék - Bunda 2-2 b.u.: 5-4
2013.02.03 - 15.00h - ACS Allianz - Roseal SK 3-1
2013.02.03 - 15.35h - Bögöz - Autogroup Simo 0-1
2013.02.03 - 16.10h - Adrianus - Korondi Lendület 1-1 b.u.: 4-2

ELŐDÖNTŐ
2013.02.03 - 16.45h - Góbék - ACS Allianz 0-3
2013.02.03 - 17.20h - Autogroup Simo - Adrianus6-2

III. HELY
2013.02.03 - 17.55h - Góbék - Adrianus 5-0

Döntő
2013.02.03 - 18.30h - ACS Allianz - Autogroup Simo 4-2

Kolozsvár - Cluj Napoca

Felnőtt selejtező
Dátum: 2013.január 27.
Helyszín: Kolozsvár - Gheorghe Roman Sportcsarnok

2013.01.27 - 09.30h - Indián - Zöld Trabant 1-2
2013.01.27 - 10.00h - Bokka Dzsuniorsz - Tiffosi 2-2
2013.01.27 - 10.30h - Studentii - Indián 2-2
2013.01.27 - 11.00h - Zöld Trabant - Tiffosi 5-0
2013.01.27 - 11.30h - Bokka Dzsuniorsz - Indián 6-4
2013.01.27 - 12.00h - Studentii - Zöld Trabant 4-1
2013.01.27 - 12.30h - Indián - Tiffosi 4-1
2013.01.27 - 13.00h - Bokka Dzsuniorsz - Studentii 1-3
2013.01.27 - 13.30h - Zöld Trabant - Bokka Dzsuniorsz 5-1
2013.01.27 - 14.00h - Tiffosi - Studentii 0-2

Tabella
1. Studentii
2. Zöld Trabant
3. Bokka Dzsuniorsz
4. Indián
5. Tiffosi


Szatmárnémeti - Satu Mare

Felnőtt selejtező
Dátum: 2013.január 4.-5.-6.
Helyszín: Szatmárnémeti - Traian Vuia Sportcsarnok

"A" csoport tabella
Tabella
1. Pusztadaróc
2. FC Satu Mare
3. Szeva Sörös FC
4. Sentierri

5. Eurostar
6. Crush


2013.01.04 - 09.00h - FC Satu Mare - Sentierri 4-1
2013.01.04 - 09.30h - Pusztadaróc - Crush 8-0
2013.01.04 - 10.00h - Szeva Sörös FC - Eurostar 5-2
2013.01.04 - 10.30h - Sentierri - Crush 3-1
2013.01.04 - 11.00h - FC Satu Mare - Szeva Sörös FC 3-1
2013.01.04 - 11.30h - Pusztadaróc - Eurostar 3-0
2013.01.04 - 12.00h - Szeva Sörös FC - Sentierri 1-0
2013.01.04 - 12.30h - Eurostar - Crush 6-2
2013.01.04 - 13.00h - Pusztadaróc - FC Satu Mare 4-1
2013.01.04 - 13.30h - Sentierri - Eurostar 6-0
2013.01.04 - 14.00h - Crush - FC Satu Mare 0-4
2013.01.04 - 14.30h - Szeva Sörös FC - Pusztadaróc 0-1
2013.01.04 - 15.00h - Eurostar - FC Satu Mare 0-2
2013.01.04 - 15.30h - Sentierri - Pusztadaróc 1-0
2013.01.04 - 16.00h - Crush - Szeva Sörös FC 0-3


"B" csoport tabella
1. Ros-Albastrii
2. Amatorii
3. Power
4. Safari

5. New City
6. Lecsó
7. SM United


2013.01.05 - 08.00h - Power - Lecsó 4-0
2013.01.05 - 08.30h - Safari - SM United 2-0
2013.01.05 - 09.00h - Amatorii - Ros-Albastrii 0-3
2013.01.05 - 09.30h - Lecsó - Safari 1-5
2013.01.05 - 10.00h - Power - SM United 3-0
2013.01.05 - 10.30h - Ros-Albastrii - New City 3-1
2013.01.05 - 11.00h - SM United - Lecsó 2-3
2013.01.05 - 11.30h - Safari - Power 1-4
2013.01.05 - 12.00h - New City - Amatorii 0-4
2013.01.05 - 12.30h - Ros-Albastrii - Lecsó 6-0
2013.01.05 - 13.00h - Amatorii - Power 1-0
2013.01.05 - 13.30h - New City - Safari 0-7
2013.01.05 - 14.00h - Lecsó - Amatorii 2-3
2013.01.05 - 14.30h - Power - New City 2-0
2013.01.05 - 15.00h - SM United - Ros-Albastrii 1-3
2013.01.05 - 15.30h - Lecsó - New City 2-7
2013.01.05 - 16.00h - Safari - Ros-Albastrii 1-1
2013.01.05 - 16.30h - SM United - Amatorii 1-1
2013.01.05 - 17.00h - Ros-Albastrii - Power 2-2
2013.01.05 - 17.30h - Amatorii - Safari 3-2
2013.01.05 - 18.00h - New City - SM United 1-0

NEGYEDDÖNTŐ
2013.01.06 - Pusztadarócz - Safari 0-1
2013.01.06 - FC Satu Mare - Power 3-3 b.u. 4:3
2013.01.06 - Szeva Sörös Fc - Amatorii 1-2
2013.01.06 - Sentierri - Rosi-Albastrii 2-2 b.u. 4:3

ELŐDÖNTŐ
2013.01.06 - Safari - Amatorii 3-3 b.u. 3:2
2013.01.06 - FC Satu Mare - Sentierri 1-5

III. HELY
2013.01.06 - FC Satu Mare - Amatorii 5-3

DÖNTŐ
2013.01.06 - Safari - Sentierri 0-6

Nagykároly - Carei

Felnőtt selejtező
Dátum: 2012.december 14.-15.-16.
Helyszín: Kaplony - Kaplonyi Sportcsarnok

"A" csoport tabella
1. Meister Fenster
2. Barátok
3. X
4. Old Boys

5. Ali Baba FC
6. FC Schwaben
7. Fortuna I


2012.12.14 - 17.00h - X - Meister Fenster 0-0
2012.12.14 - 17.30h - Old Boys - Barátok 1-2
2012.12.14 - 18.00h - FC Scwaben - Fortuna I 3-1
2012.12.14 - 18.30h - Meister Fenster - Old Boys 5-3
2012.12.14 - 19.00h - X - Barátok 1-2
2012.12.14 - 19.30h - Fortuna I - Ali Baba FC 0-7
2012.12.14 - 21.30h - Barátok - Meister Fenster 0-0
2012.12.14 - 22.00h - Old Boys - X 1-2
2012.12.14 - 22.30h - Ali Baba FC - FC Schwaben 0-0
2012.12.15 - 15.00h - Fortuna I - Meister Fenster 0-12
2012.12.15 - 15.30h - FC Schwaben - X 1-5
2012.12.15 - 16.00h - Ali Baba FC - Old Boys 0-3
2012.12.15 - 16.30h - Meister Fenster - FC Schwaben 4-0
2012.12.15 - 17.00h - X - Ali Baba FC 4-2
2012.12.15 - 17.30h - Barátok - Fortuna I 5-0
2012.12.15 - 18.00h - Meister Fenster - Ali Baba FC 4-1
2012.12.15 - 18.30h - Old Boys - Fortuna I 8-0
2012.12.15 - 19.00h - Barátok - FC Schwaben 3-1
2012.12.15 - 19.30h - Fortuna I - X 0-10
2012.12.15 - 20.00h - FC Schwaben - Old Boys 1-1
2012.12.15 - 20.30h - Ali Baba FC - Barátok 1-1


"B" csoport tabella

1. Fortuna II
2. Füstösök
3. Friends
4. Révész

5. Kneho
6. Alkeszek


2012.12.14 - 20.00h - Kneho - Friends 1-0
2012.12.14 - 20.30h - Révész - Füstösök 0-0
2012.12.14 - 21.00h - Fortuna II - Alkeszek 4-1
2012.12.14 - 23.00h - Kneho - Fortuna II 0-1
2012.12.14 - 23.30h - Révész - Alkeszek 4-1
2012.12.15 - 09.00h - Friends - Füstösök 1-1
2012.12.15 - 09.30h - Révész - Kneho 1-0
2012.12.15 - 10.00h - Fortuna II - Friends 2-1
2012.12.15 - 10.30h - Alkeszek - Füstösök 1-7
2012.12.15 - 11.00h - Fortuna II - Révész 4-1
2012.12.15 - 11.30h - Füstösök - Kneho 2-0
2012.12.15 - 12.00h - Friends - Alkeszek 4-0
2012.12.15 - 12.30h - Füstösök - Fortuna II 3-1
2012.12.15 - 13.00h - Alkeszek - Kneho 2-4
2012.12.15 - 13.30h - Friends - Révész 3-1

NEGYEDDÖNTŐ
2012.12.16 - Meister Fenster - Révész 8-1
2012.12.16 - Barátok - Friends 3-3 b.u. 5:4
2012.12.16 - X - Füstösök 1-1 b.u. 3:1
2012.12.16 - Old Boys - Fortuna II 0-0 b.u. 2:3

ELŐDÖNTŐ
2012.12.16 - Meister Fenster - X 1-3
2012.12.16 - Barátok - Fortuna II 3-0

III. HELY
2012.12.16 - Meister Fenster - Fortuna II 5-3

DÖNTŐ
2012.12.16 - X - Barátok 2-0