2531 Tokod, Béke u. 26.
2017.02.25. szombat
VOYAGE SE
TÁLTOS PALÁNTÁK TÖK
KISKUNHALASI SZILÁRDY RFC
LÁBATLANI ESE
10.00h – 10.12h VOYAGE – LÁBATLAN
10.15h – 10.27h TÁLTOS PALÁNTÁK – KISKUNHALASI SZILÁDY
10.30h – 10.42h TÁLTOS PALÁNTÁK – VOYAGE
10.45h – 10.57h LÁBATLAN – KISKUNHALASI SZILÁDY
11.00h – 11.12h KISKUNHALASI SZILÁDY – VOYAGE
11.15h – 11.27h TÁLTOS PALÁNTÁK – LÁBATLAN
11.30h – 11.42h A CSOPORT 1. – CSOPORT 4.
11.45h – 11.57h B CSOPORT 2. – CSOPORT 3.
12.00h – 12.12h 3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES
12.15h – 12.27h DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES
U 10 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb három 2. helyezett továbbjut az áprilisi Budapest-i döntőbe.
VOYAGE SE
LÁBATLANI ESE
TÁT SE
TOKOD SE
13.00h – 13.12h VOYAGE – TÁT
13.15h – 13.27h LÁBATLAN – TOKOD
13.30h – 13.42h LÁBATLAN – VOYAGE
13.45h – 13.57h TÁT – TOKOD
14.00h – 14.12h TOKOD – VOYAGE
14.15h – 14.27h LÁBATLAN – TÁT
14.30h – 14.42h A CSOPORT 1. – CSOPORT 4.
14.45h – 14.57h B CSOPORT 2. – CSOPORT 3.
15.00h – 15.12h 3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES
15.15h – 15.27h DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES
GLORIETT SE
TÁLTOS PALÁNTÁK TÖK
II. KERÜLETI UFC
LÁBATLANI ESE II.
16.00h – 16.12h GLORIETT – TÁLTOS PALÁNTÁK
16.15h – 16.27h II. KERÜLET – LÁBATLAN II.
16.30h – 16.42h II. KERÜLET – GLORIETT
16.45h – 16.57h LÁBATLAN II. – TÁLTOS PALÁNTÁK
17.00h – 17.12h GLORIETT – LÁBATLAN II.
17.15h – 17.27h TÁLTOS PALÁNTÁK – II. KERÜLET
17.30h – 17.42h A CSOPORT 1. – CSOPORT 4.
17.45h – 17.57h B CSOPORT 2. – CSOPORT 3.
18.00h – 18.12h 3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES
18.15h – 18.27h DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES
U 12 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb kettő 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.
2017.02.26. VASÁRNAP
NYERGESÚJFALU SE
TÁT SE
LÁBATLANI ESE
TÁLTOS PALÁNTÁK TÖK
10.00h – 10.12h TÁLTOS PALÁNTÁK – LÁBATLAN
10.15h – 10.27h TÁT – NYERGESÚJFALU
10.30h – 10.42h TÁT – TÁLTOS PALÁNTÁK
10.45h – 10.57h NYERGESÚJFALU – LÁBATLAN
11.00h – 11.12h TÁLTOS PALÁNTÁK – NYERGESÚJFALU
11.15h – 11.27h LÁBATLAN – TÁT
11.30h – 11.42h A CSOPORT 1. – CSOPORT 4.
11.45h – 11.57h B CSOPORT 2. – CSOPORT 3.
12.00h – 12.12h 3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES
12.15h – 12.27h DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES
U 9 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb 2. helyezett továbbjut az áprilisi Budapest-i döntőbe.