2017. 03. 04-05. – Magyarország/Budapest

Budafoki BMTE Sportcsarnok

1222 Budapest, Promontor u. 89.

2017.03.04. szombat

08.00h – 11.00h U 9 / A

KISE

Budafok LC 

Szigethalmi Darazsak SE 

Csepel Utánpótlás SE

08.00h – 08.12h  KISE – BUDAFOK

08.15h – 08.27h  SZIGETHALOM – CSEPEL

08.30h – 08.42h  SZIGETHALOM – KISE

08.45h – 08.57h  BUDAFOK – CSEPEL

09.00h – 09.12h  CSEPEL – KISE

09.15h – 09.27h  BUDAFOK – SZIGETHALOM

09.30h – 09.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

09.45h – 09.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

10.00h – 10.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

10.15h – 10.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

11.00h – 14.00h  U 9 / B

Szanda Focisuli SE

Voyage SE

Pestszentimre

Iklad KFC

11.00h – 11.12h  VOYAGE – SZANDA

11.15h – 11.27h  IKLAD – PESTSZENTIMRE

11.30h – 11.42h  PESTSZENTIMRE – VOYAGE

11.45h – 11.57h  SZANDA – IKLAD

12.00h – 12.12h  IKLAD – VOYAGE

12.15h – 12.27h  PESTSZENTIMRE – SZANDA

12.30h – 12.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

12.45h – 12.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

13.00h – 13.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

13.15h – 13.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

14.00h – 17.00h U 9 / C

Bajai LSE

Komáromi VSE

Mészöly Focisuli

ASI-Dinamo Star

14.00h – 14.12h  BAJA – KOMÁROM

14.15h – 14.27h  MÉSZÖLY – ASI-DINAMO

14.30h – 14.42h  MÉSZÖLY – BAJA

14.45h – 14.57h  KOMÁROM – ASI-DINAMO

15.00h – 15.12h  ASI-DINAMO – BAJA

15.15h – 15.27h  KOMÁROM – MÉSZÖLY

15.30h – 15.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

15.45h – 15.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

16.00h – 16.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

16.15h – 16.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

17.00h – 20.00h U 9 / D

Dalnoki Akadémia

PSC Nagytétény SE

Isaszegi SE

Gloriett SE

17.00h – 17.12h  ISASZEG – GLORIETT

17.15h – 17.27h  DALNOKI – NAGYTÉTÉNY

17.30h – 17.42h  DALNOKI – ISASZEG

17.45h – 17.57h  NAGYTÉTÉNY – GLORIETT

18.00h – 18.12h  ISASZEG – NAGYTÉTÉNY

18.15h – 18.27h  GLORIETT – DALNOKI

18.30h – 18.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

18.45h – 18.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

19.00h – 19.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

19.15h – 19.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

U 9 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.

 

2017.03.05. vasárnap

08.00h – 11.00h  U 10 / A

Csepeli Utánpótlás SE

Dunaharaszti MTK

Halásztelek

Vasas Kubala Akadémia

08.00h – 08.12h  CSEPEL – DUNAHARASZTI

08.15h – 08.27h  VASAS – HALÁSZTELEK

08.30h – 08.42h  VASAS – CSEPEL

08.45h – 08.57h  HALÁSZTELEK – DUNAHARASZTI

09.00h – 09.12h  HALÁSZTELEK – CSEPEL

09.15h – 09.27h  VASAS – DUNAHARASZTI

09.30h – 09.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

09.45h – 09.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

10.00h – 10.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

10.15h – 10.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

11.00h – 14.00h  U 10 / B

Budafok LC

Hidegkút SC

ASI-Dinamo Star

Mészöly Focisuli

11.00h – 11.12h  ASI-DINAMO – MÉSZÖLY

11.15h – 11.27h  HIDEGKÚT – BUDAFOK

11.30h – 11.42h  ASI-DINAMO – HIDEGKÚT

11.45h – 11.57h  BUDAFOK – MÉSZÖLY

12.00h – 12.12h  BUDAFOK – ASI-DINAMO

12.15h – 12.27h  MÉSZÖLY – HIDEGKÚT

12.30h – 12.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

12.45h – 12.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

13.00h – 13.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

13.15h – 13.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

U 10 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb három 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.

14.00h – 17.00h U 12 / A

Dunaharaszti MTK

Hidegkút SE

Pénzügyőr SE

Mészöly Focisuli

14.00h – 14.12h  PÉNZÜGYŐR – MÉSZÖLY

14.15h – 14.27h  DUNAHARASZTI – HIDEGKÚT

14.30h – 14.42h  PÉNZÜGYŐR – DUNAHARASZTI

14.45h – 14.57h  MÉSZÖLY – HIDEGKÚT

15.00h – 15.12h  HIDEGKÚT – PÉNZÜGYŐR

15.15h – 15.27h  DUNAHARASZTI – MÉSZÖLY

15.30h – 15.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

15.45h – 15.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

16.00h – 16.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

16.15h – 16.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

17.00h – 20.00h U 12 / B

Arany Végtagok

Csepel Utánpótlás SE

Soroksár SC

Újbuda FC

17.00h – 17.12h  CSEPEL – SOROKSÁR

17.15h – 17.27h  ARANY VÉGTAGOK – ÚJBUDA

17.30h – 17.42h  CSEPEL – ARANY VÉGTAGOK

17.45h – 17.57h  ÚJBUDA – SOROKSÁR

18.00h – 18.12h  CSEPEL – ÚJBUDA

18.15h – 18.27h  SOROKSÁR – ARANY VÉGTAGOK

18.30h – 18.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

18.45h – 18.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

19.00h – 19.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

19.15h – 19.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

U 12 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb kettő 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.

 

Vissza a hírfolyamhoz