2017. 03. 18. – Szlovákia/Párkány

Városi Sportcsarnok

SK – 943 01 Sturovo, Sportová 5.

09.00h – 12.00h  U 9

MSO Stúrovo – Párkány

Kvse 

Mindszenty 

Virgoncok

09.00h – 09.12h  STÚROVO  –  KVSE

09.15h – 09.27h  MINDSZENTY – VIRGONCOK

09.30h – 09.42h  STÚROVO – MINDSZENTY

09.45h – 09.57h  KVSE – VIRGONCOK

10.00h – 10.12h  VIRGONCOK – STÚROVO

10.15h – 10.27h  KVSE – MINDSZENTY

10.30h – 10.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

10.45h – 10.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

11.00h – 11.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

11.15h – 11.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

U 9 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.

12.00h – 15.00h  U 10

MSO Stúrovo – Párkány

FC DAC 1904

KFC Komárno

Asterix SC

12.00h – 12.12h  STÚROVO – DAC

12.15h – 12.27h  KOMÁRNO – ASTERIX

12.30h – 12.42h  STÚROVO – KOMÁRNO

12.45h – 12.57h  DAC – ASTERIX

13.00h – 13.12h  ASTERIX – STÚROVO

13.15h – 13.27h  DAC – KOMÁRNO

13.30h – 13.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

13.45h – 13.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

14.00h – 14.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

14.15h – 14.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

U 10 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb három 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.

15.00h – 18.00h U 12

MSO Stúrovo – Párkány

Gloriett SE

RAFC

Asterix SC

15.00h – 15.12h  STÚROVO – GLORIETT

15.15h – 15.27h  RAFC – ASTERIX

15.30h – 15.42h  STÚROVO – RAFC

15.45h – 15.57h  GLORIETT – ASTERIX

16.00h – 16.12h  ASTERIX – STÚROVO

16.15h – 16.27h  RAFC – GLORIETT

16.30h – 16.42h  A  CSOPORT 1. – CSOPORT 4.

16.45h – 16.57h  B  CSOPORT 2. – CSOPORT 3.

17.00h – 17.12h  3. HELYÉRT : A VESZTES – B VESZTES

17.15h – 17.27h  DÖNTŐ : A GYŐZTES – B GYŐZTES

U 12 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb kettő 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.

Vissza a hírfolyamhoz