Döntő – Magyarország/Budapest – 2017. 04. 08-09.

Budafoki BMTE Sportcsarnok

A döntőbe jutott csapatok:

U 12

2017.04.08. (szombat) 09.00h – 14.30h

A

UTE Labdarúgó Akadémia / RAFC / Arany Végtagok / Gloriett SE

B

Lábatlani ESE    /    Mészöly Focisuli    /    Újbuda FC    /    II. Kerületi UFC

09.00h-09.12h    RAFC – Gloriett
09.15h-09.27h    Mészöly – II. Kerület
09.30h-09.42h    Arany Végtagok – UTE
09.45h-09.57h    Újbuda – Lábatlan
10.00h-10.12h    RAFC – Arany Végtagok
10.15h-10.27h    Mészöly – Újbuda
10.30h-10.42h    Gloriett – UTE
10.45h-10.57h    II. Kerület – Lábatlan
11.00h-11.12h    UTE – RAFC
11.15h-11.27h    Lábatlan – Mészöly
11.30h-11.42h    Arany Végtagok – Gloriett
11.45h-11.57h    Újbuda – II. Kerület
12.00h-12.12h   7.-8. helyért    A4-B4
12.15h-12.27h    5.-6. helyért    A3-B3
12.30h-12.42h    A1-B2
12.45h-12.57h    B1-A2
13.00h-13.12h    3.-4 helyért     A1-B2 és B1-A2 vesztesei
13.15h-13.27h   Döntő    A1-B2 és B1-A2 vesztesei
13.45h Eredményhirdetés

U 10

2017.04.08. (szombat) 14.30h – 20.00h

A

Voyage SE    /    UTE Labdarúgó Akadémia    /    ASI-Dinamo Star    /    Szanda Focisuli SE

B

Kiskunhalasi Szilády-RFC    /    Dunaharaszti MTK    /    FC DAC 1904    /    Vasas Kubala Akadémia

14.30h-14.42h    Voyage – UTE
14.45h-14.57h    Vasas – Dunaharaszti
15.00h-15.12h    ASI Dinamo – Szanda
15.15h-15.27h    Vasas – Kiskunhalas
15.30h-15.42h    Voyage – ASI Dinamo
15.45h-15.57h    FC DAC – Kiskunhalas
16.00h-16.12h    UTE – Szanda
16.15h-16.27h    Dunaharaszti – Kiskunhalas
16.30h-16.42h    Szanda – Voyage
16.45h-16.57h    Vasas – FC DAC
17.00h-17.12h    UTE – ASI Dinamo
17.15h-17.27h    Dunaharaszti – FC DAC
17.30h-17.42h   7.-8. helyért    A4-B4
17.45h-17.57h    5.-6. helyért    A3-B3
18.00h-18.12h    A1-B2
18.15h-18.27h    B1-A2
18.30h-18.42h    3.-4 helyért     A1-B2 és B1-A2 vesztesei
18.45h-18.57h   Döntő    A1-B2 és B1-A2 vesztesei
19.15h Eredményhirdetés

U 9

2017.04.09. (vasárnap) 11.00h – 16.30h

A

Bajai LSE    /    Dalnoki Akadémia    /    Lábatlani ESE    /     Pestszentimre

B

Budafok LC    /     KVSE    /    Szanda Focisuli SE    /    UTE Labdarúgó Akadémia

11.00h-11.12h    Baja – Dalnoki
11.15h-11.27h    Budafok – Szanda
11.30h-11.42h    Lábatlan – Pestszentimre
11.45h-11.57h    UTE – KVSE
12.00h-12.12h    Baja – Lábatlan
12.15h-12.27h    Budafok – UTE
12.30h-12.42h    Dalnoki – Pestszentimre
12.45h-12.57h    Szanda – KVSE
13.00h-13.12h    Pestszentimre -Baja
13.15h-13.27h    KVSE – Budafok
13.30h-13.42h    Lábatlan – Dalnoki
13.45h-13.57h    Szanda – UTE
14.00h-14.12h   7.-8. helyért    A4-B4
14.15h-14.27h    5.-6. helyért    A3-B3
14.30h-14.42h    A1-B2
14.45h-14.57h    B1-A2
15.00h-15.12h    3.-4 helyért     A1-B2 és B1-A2 vesztesei
15.15h-15.27h   Döntő    A1-B2 és B1-A2 vesztesei
15.45h Eredményhírdetés

A lebonyolítás menete:

Vissza a hírfolyamhoz