Magyarország/Budapest selejtező csoport továbbjutói és eredményei

(a kékkel kiemelt csapat résztvevője a budapesti döntőnek)

2017.03.04. szombat

U 9 / A

I. Budafok LC

II. KISE 

III. Csepel Utánpótlás SE

IV. Szigethalmi Darazsak SE 

08.00h – 08.12h  KISE – BUDAFOK 1-2

08.15h – 08.27h  SZIGETHALOM – CSEPEL 0-0

08.30h – 08.42h  SZIGETHALOM – KISE 0-5

08.45h – 08.57h  BUDAFOK – CSEPEL 4-0

09.00h – 09.12h  CSEPEL – KISE 0-0

09.15h – 09.27h  BUDAFOK – SZIGETHALOM 5-0

09.30h – 09.42h  BUDAFOK – SZIGETHALOM 2-0

09.45h – 09.57h  KISE – CSEPEL 4-0

10.00h – 10.12h  3. HELYÉRT : SZIGETHALOM – CSEPEL 0-2

10.15h – 10.27h  DÖNTŐ : BUDAFOK – KISE 3-0

U 9 / B

I. Pestszentimre

II. Szanda Focisuli SE

III. Vovage SE

IV. Iklad KFC

Az IKLAD KFC néven nevezett csapat nem jelent meg a torna helyszínén.

11.00h – 11.12h  VOYAGE – SZANDA 0-3

11.15h – 11.27h  IKLAD – PESTSZENTIMRE 0-3

11.30h – 11.42h  PESTSZENTIMRE – VOYAGE 2-1

11.45h – 11.57h  SZANDA – IKLAD 3-0

12.00h – 12.12h  IKLAD – VOYAGE 0-3

12.15h – 12.27h  PESTSZENTIMRE – SZANDA 0-2

13.15h – 13.27h  DÖNTŐ : PESTSZENTIMRE – SZANDA 2-1

U 9 / C

I. Bajai LSE

II. Mészöly Focisuli

III. Komáromi VSE

IV. ASI-Dinamo Star

14.00h – 14.12h  BAJA – KOMÁROM 2-0

14.15h – 14.27h  MÉSZÖLY – ASI-DINAMO 0-0

14.30h – 14.42h  MÉSZÖLY – BAJA 1-2

14.45h – 14.57h  KOMÁROM – ASI-DINAMO 3-0

15.00h – 15.12h  ASI-DINAMO – BAJA 0-4

15.15h – 15.27h  KOMÁROM – MÉSZÖLY 1-3

15.30h – 15.42h  BAJA – DINAMO 6-0

15.45h – 15.57h  MÉSZÖLY – KOMÁROM 2-1

16.00h – 16.12h  DINAMO – KOMÁROM 1-3

16.15h – 16.27h  BAJA – MÉSZÖLY 2-0

U 9 / D

I. Dalnoki Akadémia

II. Gloriett SE

III. PSC Nagytétény SE

IV. Isaszegi SE

17.00h – 17.12h  ISASZEG – GLORIETT 0-7

17.15h – 17.27h  DALNOKI – NAGYTÉTÉNY 5-0

17.30h – 17.42h  DALNOKI – ISASZEG 7-0

17.45h – 17.57h  NAGYTÉTÉNY – GLORIETT 1-7

18.00h – 18.12h  ISASZEG – NAGYTÉTÉNY 0-4

18.15h – 18.27h  GLORIETT – DALNOKI 0-0

18.30h – 18.42h  GLORIETT – ISASZEG 9-0

18.45h – 18.57h  DALNOKI – NAGYTÉTÉNY 3-0

19.00h – 19.12h  3. HELYÉRT : ISASZEG – NAGYTÉTÉNY 2-2 (büntetőkkel 0-2)

19.15h – 19.27h  DÖNTŐ : GLORIETT – DALNOKI 0-1

U 9 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.

 

 

2017.03.05. vasárnap

U 10 / A

I. Vasas Kubala Akadémia

II. Dunaharaszti MTK

III. Csepeli Utánpótlás SE

IV. Halásztelek

08.00h – 08.12h  CSEPEL – DUNAHARASZTI 0-2

08.15h – 08.27h  VASAS – HALÁSZTELEK 6-0

08.30h – 08.42h  VASAS – CSEPEL 1-0

08.45h – 08.57h  HALÁSZTELEK – DUNAHARASZTI 0-3

09.00h – 09.12h  HALÁSZTELEK – CSEPEL 1-1

09.15h – 09.27h  VASAS – DUNAHARASZTI 1-2

09.30h – 09.42h  DUNAHARASZTI – HALÁSZTELEK 0-0 (büntetőkkel 3-2)

09.45h – 09.57h  VASAS – CSEPEL 5-0

10.00h – 10.12h  HALÁSZTELEK – CSEPEL 0-1

10.15h – 10.27h  DÖNTŐ : DUNAHARASZTI – VASAS 0-2

U 10 / B

I. ASI-Dinamo Star

II. Mészöly Focisuli

III. Budafok LC

IV. Hidegkút SC

11.00h – 11.12h  ASI-DINAMO – MÉSZÖLY 2-1

11.15h – 11.27h  HIDEGKÚT – BUDAFOK 1-3

11.30h – 11.42h  ASI-DINAMO – HIDEGKÚT 0-1

11.45h – 11.57h  BUDAFOK – MÉSZÖLY 1-0

12.00h – 12.12h  BUDAFOK – ASI-DINAMO 0-3

12.15h – 12.27h  MÉSZÖLY – HIDEGKÚT 1-0

12.30h – 12.42h  DINAMO – HIDEGKÚT 1-0

12.45h – 12.57h  BUDAFOK – MÉSZÖLY 0-0 (büntetőkkel 0-1)

13.00h – 13.12h  3. HELYÉRT : HIDEGKÚT – BUDAFOK 0-1

13.15h – 13.27h  DÖNTŐ : DINAMO – MÉSZÖLY 1-0

U 10 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb három 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.

U 12 / A

I. Mészöly Focisuli

II. Dunaharaszti MTK

III. Pénzügyőr SE

IV. Hidegkút SE

14.00h – 14.12h  PÉNZÜGYŐR – MÉSZÖLY 1-5

14.15h – 14.27h  DUNAHARASZTI – HIDEGKÚT 1-0

14.30h – 14.42h  PÉNZÜGYŐR – DUNAHARASZTI 0-1

14.45h – 14.57h  MÉSZÖLY – HIDEGKÚT 2-0

15.00h – 15.12h  HIDEGKÚT – PÉNZÜGYŐR 2-1

15.15h – 15.27h  DUNAHARASZTI – MÉSZÖLY 0-1

15.30h – 15.42h  MÉSZÖLY – PÉNZÜGYŐR 3-0

15.45h – 15.57h  DUNAHARASZTI – HIDEGKÚT 0-0 (büntetőkkel 2-0)

16.00h – 16.12h  3. HELYÉRT : PÉNZÜGYŐR – HIDEGKÚT 0-0 (büntetőkkel 2-1)

16.15h – 16.27h  DÖNTŐ : MÉSZÖLY – DUNAHARASZTI 2-0

U 12 / B

I. Újbuda FC

II. Arany Végtagok

III. Soroksár SC

IV. Csepel Utánpótlás SE

17.00h – 17.12h  CSEPEL – SOROKSÁR 2-0

17.15h – 17.27h  ARANY VÉGTAGOK – ÚJBUDA 3-0

17.30h – 17.42h  CSEPEL – ARANY VÉGTAGOK 0-3

17.45h – 17.57h  ÚJBUDA – SOROKSÁR 3-0

18.00h – 18.12h  CSEPEL – ÚJBUDA 1-1

18.15h – 18.27h  SOROKSÁR – ARANY VÉGTAGOK 0-1

18.30h – 18.42h  ARANY VÉGTAGOK – SOROKSÁR 1-0

18.45h – 18.57h  ÚJBUDA – CSEPEL 4-0

19.00h – 19.12h  3. HELYÉRT : SOROKSÁR – CSEPEL 3-0

19.15h – 19.27h  DÖNTŐ : ARANY VÉGTAGOK – ÚJBUDA 0-2

U 12 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb kettő 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.

Vissza a hírfolyamhoz