(a kékkel kiemelt csapat résztvevője a budapesti döntőnek)
2017.02.25. szombat
II. VOYAGE SE
III. TÁLTOS PALÁNTÁK TÖK
IV. LÁBATLANI ESE
10.00h – 10.12h VOYAGE – LÁBATLAN 5-0
10.15h – 10.27h TÁLTOS PALÁNTÁK – KISKUNHALASI SZILÁDY 0-1
10.30h – 10.42h TÁLTOS PALÁNTÁK – VOYAGE 2-4
10.45h – 10.57h LÁBATLAN – KISKUNHALASI SZILÁDY 0-6
11.00h – 11.12h KISKUNHALASI SZILÁDY – VOYAGE 3-1
11.15h – 11.27h TÁLTOS PALÁNTÁK – LÁBATLAN 1-1
11.30h – 11.42h KISKUNHALASI SZILÁDY – LÁBATLAN 4-1
11.45h – 11.57h VOYAGE – TÁLTOS PALÁNTÁK 4-1
12.00h – 12.12h 3. HELYÉRT : LÁBATLAN – TÁLTOS PALÁNTÁK 0-1
12.15h – 12.27h DÖNTŐ : KISKUNHALASI SZILÁDY – VOYAGE 1-0
U 10 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb három 2. helyezett továbbjut az áprilisi Budapest-i döntőbe.
II. VOYAGE SE
III. TOKOD SE
IV. TÁT SE
13.00h – 13.12h VOYAGE – TÁT 3-0
13.15h – 13.27h LÁBATLAN – TOKOD 3-0
13.30h – 13.42h LÁBATLAN – VOYAGE 4-0
13.45h – 13.57h TÁT – TOKOD 0-2
14.00h – 14.12h TOKOD – VOYAGE 0-4
14.15h – 14.27h LÁBATLAN – TÁT 7-0
14.30h – 14.42h LÁBATLAN – TÁT 9-0
14.45h – 14.57h VOYAGE – TOKOD 3-0
15.00h – 15.12h 3. HELYÉRT : TÁT – TOKOD 0-2
15.15h – 15.27h DÖNTŐ : LÁBATLAN – VOYAGE 1-0
II. II. KERÜLETI UFC
III. TÁLTOS PALÁNTÁK TÖK
IV. LÁBATLANI ESE II.
16.00h – 16.12h GLORIETT – TÁLTOS PALÁNTÁK 5-1
16.15h – 16.27h II. KERÜLET – LÁBATLAN II. 5-0
16.30h – 16.42h II. KERÜLET – GLORIETT 0-3
16.45h – 16.57h LÁBATLAN II. – TÁLTOS PALÁNTÁK 2-1
17.00h – 17.12h GLORIETT – LÁBATLAN II. 3-0
17.15h – 17.27h TÁLTOS PALÁNTÁK – II. KERÜLET 1-8
17.30h – 17.42h GLORIETT – TÁLTOS PALÁNTÁK 7-0
17.45h – 17.57h II. KERÜLETI UFC – LÁBATLAN 3-0
18.00h – 18.12h 3. HELYÉRT : TÁLTOS PALÁNTÁK – LÁBATLAN 3-0
18.15h – 18.27h DÖNTŐ : GLORIETT – II. KERÜLET 0-0 (büntetőkkel 2-1)
U 12 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb kettő 2. helyezett továbbjut az áprilisi budapesti döntőbe.
2017.02.26. VASÁRNAP
II. TÁT SE
III. NYERGESÚJFALU SE
IV. TÁLTOS PALÁNTÁK TÖK
10.00h – 10.12h TÁLTOS PALÁNTÁK – LÁBATLAN 0-5
10.15h – 10.27h TÁT – NYERGESÚJFALU 2-1
10.30h – 10.42h TÁT – TÁLTOS PALÁNTÁK 1-2
10.45h – 10.57h NYERGESÚJFALU – LÁBATLAN 0-2
11.00h – 11.12h TÁLTOS PALÁNTÁK – NYERGESÚJFALU 1-1
11.15h – 11.27h LÁBATLAN – TÁT 1-0
11.30h – 11.42h LÁBATLAN – NYERGESÚJFALU 2-1
11.45h – 11.57h TÁLTOS PALÁNTÁK – TÁT 1-3
12.00h – 12.12h 3. HELYÉRT : NYERGESÚJFALU – TÁLTOS PALÁNTÁK 4-0
12.15h – 12.27h DÖNTŐ : LÁBATLAN – TÁT 3-2
U 9 korosztályban minden csoport 1. helyezettje, és az összes selejtezőt figyelembe véve a legjobb 2. helyezett továbbjut az áprilisi Budapest-i döntőbe.