Selejtező eredmények
U9 – U10 – U11 – U12
Beregszász/Ukrajna

Результати ігор

 відбіркового дитячого футбольного турніру

VII «КУБОК ВОЯЖ»

Зона «А» 

2008 korosztály

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. ДЮФК «Олімп» Ужгород Х 2:1 3:0 0:1 5:2 6 ІІ
2. ДЮФК «Берегвідейк» Берегово 1:2 Х 6:0 0:5 7:7 3 ІІІ
3. ФК «Велика Добронь» 0:3 0:6 Х 0:10 0:19 0 ІV
4. МФА «Мункач» Мукачево 1:0 5:0 Х 10:0 16:0 9 І

 

26 січня 2019 року

9.00   ДЮФК «Олімп» – МФА «Мункач»    0:1

9.15   ДЮФК «Берегвідейк» – ФК «Велика» Добронь»  6:0

10.00  МФА «Мункач» – ФК «Велика Добронь»  10:0

10.15 ДЮФК «Олімп» – ДЮФК «Берегвідейк»  2:1

11.00 ДЮФК «Олімп» – ДЮФК «Велика Добронь» 3:0

11.15 ДЮФК «Берегвідейк» – МФА «Мункач»  0:5

 Зона «В» 

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. ДЮФК «Сузіря» Свалява Х 5:0 4:0 4:0 13:0 9 І
2. ДЮСШ Виноградів 0:5 Х 0:2 0:1 0:8 0 ІV
3. ДЮСШ Берегівський район 0:4 2:0 Х 0:1 2:5 3 ІІІ
4. SK «Small Miracles» Велика Добронь 0:4 1:0 1:0 Х 2:4 6 ІІ

 

26 січня 2019 року

9.30 ДЮФК «Сузіря» – SK «Small Miracles» 4:0

9.45 ДЮСШ Виноградів – ДЮСШ Берегівський район  0:2

10.30 – SK «Small Miracles» – ДЮСШ Берегівський район  1:0

10.45 ДЮФК «Сузіря» – ДЮСШ Виноградів           5:0

11.30 ДЮФК «Сузіря» -ДЮСШ Берегівський район  4:0

11.45 ДЮСШ Виноградів – SK «Small Miracles»   0:1

Ігри ½ фіналу

12.10 МФА «Мункач» – SK «Small Miracles»   2:0

12.25 ДЮФК «Сузіря» – ДЮФК «Олімп» 3:0

12.45 Гра за 3-4 місця

ДЮФК «Олімп» – SK «Small Miracles»   0:1

13.00 Фінал

МФА «Мункач» – ДЮФК «Сузіря» 0:1

Переможцем відбіркового турніру  стали юні футболісти ДЮФК «Сузіря» Свалява (тренер Іван Грубінка), які і представлятимуть Україну на фінальному етапі в місті Будапешт, Угорщина.

2008 korosztály győztese

FC SUZIRJA-SZOLYVA

Результати  ігор

 відбіркового дитячого футбольного турніру

VII «КУБОК ВОЯЖ»

2007 korosztály 

Зона «А» 

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. МФА «Мункач» Мукачево Х 1:0 1:0 1:0 3:0 9 I
2. ДЮФК «Сузіря» Свалява 0:1 Х 1:1 3:0 4:2 4 II
3. ДЮФШ «Зінедін» В Ужгород 0:1 1:1 Х 1:0 2:2 4 III
4. ДЮФК «Олімп» Ужгород 0:1 0:3 0:1 Х 0:0 IV

 

26 січня 2019 року

13.30   МФА «Мункач» – ДЮФК «Олімп» 1-0

13.45   ДЮФК «Сузіря» – ДЮФШ «Зінедін» В 1-1

14.30  ДЮФК «Олімп» – ДЮФШ «Зінедін» В 0-1

14.45 МФА «Мункач» – ДЮФК «Сузіря» 1-0

15.30 МФА «Мункач» – ДЮФШ «Зінедін» В 1-0

15.45 ДЮФК «Сузіря» – ДЮФК «Олімп» 3-0

 

Зона «В» 

п/п

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. СДЮШОР Ужгород Х 1:2 1:1 0:1 2:4 1 IV
2. ДЮФК «Берегвідейк» Берегово 2:1 Х 1:2 3:0 6:3 6 I
3. ДЮФШ «Зінедін»А Ужгород 1:1 2:1 Х 0:0 3:2 5 II
4. SK «Small Miracles» Велика Добронь 1:0 0:3 0:0 Х 1:3 4 III

 

26 січня 2019 року

14.00 СДЮШОР – SK «Small Miracles» 0-1

14.15 ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮФШ «Зінедін»А 1-2

15.00 SK «Small Miracles» – ДЮФШ «Зінедін»А 0-0

15.15 СДЮШОР – ДЮФК «Берегвідейк» 1-2

16.00 СДЮШОР – ДЮФШ «Зінедін»А 1-1

16.30 ДЮФК «Берегвідейк» -SK «Small Miracles» 3-0

Фінальні ігри

Ігри ½ фіналу

17.00 МФА «Мункач» – ДЮФШ «Зінедін»А 1-1 (пен. 3-2)

17.15 ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮФК «Сузіря» 1-0

17.30 Гра за 3-4 місця

 ДЮФШ «Зінедін»А – ДЮФК «Сузіря» 1-0

17.45 Фінал

МФА «Мункач» – ДЮФК «Берегвідейк» 3-0

Переможцем відбіркового турніру  стали юні футболісти МФА «Мункач» (тренер Віталій Міклош), які і представлятимуть Україну на фінальному етапі в місті Будапешт, Угорщина.

2007 korosztály győztese

Munkácsi LA

Календар

ігор відбіркового дитячого футбольного турніру

VII «КУБОК ВОЯЖ»

2010 рік народження

2010 korosztály

Зона «А» 

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. ДЮФК «Сузіря» Свалява Х 4:0 10:0 6:0 20:0 9 I
2. ДЮФШ «Зінедін» Ужгород 0:4 Х 4:0 2:0 6:4 6 II
3. ДЮСШ Берегівський район 0:10 0:4 Х 0:0 0:14 1 IV
4. МФА «Мункач» Мукачево 0:6 0:2 0:0 Х 0:6 1 III

 

27 січня 2019 року

9.00   ДЮФК «Сузіря» – ДЮФК «Мункач» 6-0

9.15   ДЮФШ «Зінедін» – ДЮСШ Берегівський район 4-0

10.00  ДЮФК «Мункач» -ДЮСШ Берегівський район 0-0

10.15 ДЮФК «Сузіря» – ДЮФШ «Зінедін» 4-0

11.00 ДЮФК «Сузіря» – ДЮСШ Берегівський район 10-0

11.15 ДЮФШ «Зінедін» – ДЮФК «Мункач» 2-0

Зона «В» 

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. ДЮФК «Берегвідейк» Берегово Х 8:0 0:2 3:3 11:5 4 II
2. ДЮСШ Берегово 0:8 Х 0:6 0:3 0:17 0 IV
3. ДЮФК «Карпати» Мукачево 2:0 6:0 Х 4:0 12:0 9 I
4. SK «Small Miracles» Велика Добронь 3:3 3:0 0:4 Х 6:7 4 III

 

27 січня 2019 року

9.30 ДЮФК «Берегвідейк» – SK «Small Miracles» 3-3

9.45 ДЮСШ Берегово – ДЮФК «Карпати» 0-6

10.30 – SK «Small Miracles» -ДЮФК «Карпати» 0-4

10.45 ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮСШ Берегово 8-0

11.30 ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮФК «Карпати» 2-0

11.45 ДЮСШ Берегово – SK «Small Miracles»  0-3

Фінальні ігри

12.10 ДЮФК «Сузіря» – ДЮФК «Берегвідейк» 5-0

12.25 ДЮФК «Карпати» – ДЮФШ «Зінедін» 0-1

12.45 Гра за 3-4 місця

ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮФК «Карпати» 1-3

13.00 Фінал

ДЮФК «Сузіря» – ДЮФШ «Зінедін» 1-0

Переможцем відбіркового турніру  стали юні футболісти ДЮФК «Сузіря» Свалява (тренер Іван Грубінка), які і представлятимуть Україну на фінальному етапі в місті Будапешт, Угорщина.

2010 korosztály győztese

FC SUZIRJASZOLYVA

Календар

ігор відбіркового дитячого футбольного турніру

VII «КУБОК ВОЯЖ»

2009 рік народження

2009 korosztály

Зона «А» 

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. СДЮШОР Ужгород Х 0:1 2:1 2:0 4:2 6 I
2.

ДЮФК «Берегвідейк»

Берегово

1:0 Х 2:2 0:1 3:3 4 III
3. ДЮФК «Олімп» Ужгород 1:2 2:2 Х 1:0 4:4 4 II
4. ДЮФК «Карпати» Мукачево 0:2 1:0 0:1 Х 1:3 3 IV

 

27 січня 2019 року

13.30   СДЮШОР – ДЮФК «Карпати» 2-0

13.45   ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮФК «Олімп» 2-2

14.30 ДЮФК «Карпати» -ДЮФК «Олімп» 0-1

14.45 СДЮШОР – ДЮФК «Берегвідейк» 0-1

15.30 СДЮШОР – ДЮФК «Олімп» 2-1

15.45 ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮФК «Карпати» 0-1

Зона «В» 

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. МФА «Мункач» Мукачево Х 1:0 1:0 4:0 6:0 9 I
2. ДЮФК «Сузіря» Свалява 0:1 Х 0:2 4:2 4:5 3 III
3. ДЮФШ «Зінедін» Ужгород 0:1 2:0 Х 3:0 5:1 6 II
4. ДЮХФШ «Синай» Мукачево 0:4 2:4 0:3 Х 2:11 0 IV

 

27 січня 2019 року

14.00 МФА «Мункач» – ДЮХФШ «Синай» 4-0

14.15 ДЮФК «Сузіря» – ДЮФШ «Зінедін» 0-2

15.00 – ДЮХФШ «Синай»- ДЮФШ «Зінедін» 0-3

15.15 МФА «Мункач» – ДЮФК «Сузіря» 1-0

16.00 МФА «Мункач» – ДЮФШ «Зінедін» 1-0

16.30 ДЮФК «Сузіря» – ДЮХФШ «Синай» 4-2

Фінальні ігри

17.00 СДЮШОР – ДЮФШ «Зінедін» 4-1

17.15 МФА «Мункач» – ДЮФК «Олімп» 0-0 (пен. 2-1)

17.30 Гра за 3-4 місця

ДЮФШ «Зінедін» – ДЮФК «Олімп» 3-1

17.45 Фінал

СДЮШОР – МФА «Мункач» 0-0 (пен. 7-8)

Переможцем відбіркового турніру  стали юні футболісти МФА «Мункач» (тренер Руслан Гогерчак), які і представлятимуть Україну на фінальному етапі в місті Будапешт, Угорщина.

2009 korosztály győztese

FC SUZIRJASZOLYVA

Munkácsi LA

Vissza a hírfolyamhoz