Selejtező eredmények
U9 – U10 – U11 – U12
Nyíradony/Magyarország

2019. 02. 16. (szombat)
U 9

09.00h – 09.10h DLA – SZEGHALOM 7 : 0

09.12h – 09.22h LOKI FOCISULI – ÓZD 3 : 0

09.24h – 09.34h SK VRAKUNA – MÉSZÖLY 0 : 3

09.36h – 09.46h HAJDÚSZOBOSZLÓ – DASE 2 : 0

09.48h – 09.58h DLA – SK VRAKUNA 3 : 0

10.00h – 10.10h LOKI FOCISULI – HAJDÚSZOBOSZLÓ 2 : 0

10.12h – 10.22h SZEGHALOM – MÉSZÖLY 0 : 7

10.24h – 10.34h ÓZD – DASE 0 : 3

10.36h – 10.46h DLA – MÉSZÖLY 0 : 2

10.48h – 10.58h LOKI FOCISULI – DASE 0 : 0

11.00h – 11.10h SZEGHALOM – SK VRAKUNA 3 : 0

11.12h – 11.22h ÓZD – HAJDÚSZOBOSZLÓ 0 : 3

 

I. 11.25h – 11.35h
A1: MÉSZÖLY – B4: ÓZD 3 : 0

II. 11.37h – 11.47h
B1: LOKI – A4: SK VRAKUNA 3 : 0

III. 11.49h – 11.59h
B2: HAJDÚSZOBOSZLÓ – A3: SZEGHALOM 0 : 0 ( 3 : 2 )

IV. 12.01h – 12.11h
A2: DLA – B3: DASE 2 : 1

12.15h – 12.25h
I. győztes: MÉSZÖLY – III. győztes: HAJDÚSZOBOSZLÓ 5 : 0

12.27h – 12.37h
II. győztes: LOKI – IV. győztes: DLA 0 : 3

 

12.40h – 12.50h
A selejtező csoport döntője

I. / III. győztes: MÉSZÖLY – II. / IV. győztes: DLA 3 : 0

Győztes: Mészöly Focisuli SE

2019. 02. 16. (szombat)
U 10

13.15h – 13.30h ÓZD–DEAC 0 : 0

13.30h – 13.45h DEAC II. – NÁNÁSI 0 : 2

13.45h – 14.00h HAJDÚSZOBOSZLÓ – ÓZD 0 : 4

14.00h – 14.15h DEAC – DEAC II 2 : 2

14.15h – 14.30h NÁNÁSI – HAJDÚSZOBOSZLÓ 4 : 0

14.30h – 14.45h ÓZD – DEAC II 1 : 0

14.45h – 15.00h DEAC – NÁNÁSI 0 : 1

15.00h – 15.15h HAJDÚSZOBOSZLÓ – DEAC II 2 : 1

15.15h – 15.30h ÓZD – NÁNÁSI 0 : 0

15.30h – 15.45h DEAC – HAJDÚSZOBOSZLÓ 2 : 1

I. NÁNÁSI FOCISULI – 10 pont

II. ÓZDI FOOTBALL CLUB – 8 pont

III. DEAC – 5 pont

IV. HAJDÚSZOBOSZLÓI SE – 3 pont

V. DEAC II – 1 pont

Győztes: Nánási Focisuli SE

2019. 02. 17. (vasárnap)

U 11

09.00h – 09.10h DLANYÍRADONY 4 : 0

09.12h – 09.22h DEBRECENI SC – LOKI FOCISULI 0 : 3

09.24h – 09.34h ÓZD – HAJDÚSZOBOSZLÓ 0 : 1

09.36h – 09.46h NÁNÁSI – TÁLENT 1 : 0

09.48h – 09.58h DLA – ÓZD 3 : 0

10.00h – 10.10h DEBRECENI SC – NÁNÁSI 0 : 1

10.12h – 10.22h NYÍRADONY – HAJDÚSZOBOSZLÓ 0 : 2

10.24h – 10.34h LOKI FOCISULI – TÁLENT 1 : 0

10.36h – 10.46h DLA – HAJDÚSZOBOSZLÓ 2 : 0

10.48h – 10.58h DEBRECENI SC – TÁLENT 2 : 0

11.00h – 11.10h NYÍRADONY – ÓZD 1 : 1

11.12h – 11.22h LOKI FOCISULI – NÁNÁSI 1 : 1

I. 11.25h – 11.35h

A1: DLA – B4: TÁLENT 5 : 0

II. 11.37h – 11.47h

B1: LOKI – A4: NYÍRADONY 1 : 0

III. 11.49h – 11.59h

B2: NÁNÁSI – A3: ÓZD 1 : 0

IV. 12.01h – 12.11h

A2: HAJDÚSZOBOSZLÓ – B3: DSC 3 : 0

12.15h – 12.25h

I. győztes: DLA – III. győztes: NÁNÁSI 5 : 0

12.27h – 12.37h

II. győztes: LOKI – IV. győztes: HAJDÚSZOBOSZLÓ 1 : 1 ( 2 : 1 )

12.40h – 12.50h

A selejtező csoport döntője

I. / III. győztes: DLA – II. / IV. győztes: LOKI 0 : 0 ( 2 : 3 )

Győztes: Loki Focisuli 

2019. 02. 17. (vasárnap)

U 12

13.00h – 13.10h DLADEBRECENI SC 6 : 0

13.12h – 13.22h MISKOLC – DLA II. 2 : 4

13.24h – 13.34h LOKI FOCISULI – TÁLENT 3 : 1

13.36h – 13.46h ÓZD – MÉSZÖLY 0 : 1

13.48h – 13.58h DLA – LOKI FOCISULI 1 : 0

14.00h – 14.10h MISKOLC – ÓZD 0 : 0

14.12h – 14.22h DEBRECENI SC – TÁLENT 0 : 3

14.24h – 14.34h DLA II. – MÉSZÖLY 1 : 1

14.36h – 14.46h DLA – TÁLENT 6 : 0

14.48h – 14.58h MISKOLC – MÉSZÖLY 1 : 0

15.00h – 15.10h DEBRECENI SC – LOKI FOCISULI 0 : 3

15.12h – 15.22h DLA II. – ÓZD 5 : 0

I. 15.25h – 15.35h

A1: DLA – B4: ÓZD 5 : 1

II. 15.37h – 15.47h

B1: DLA II – A4: DSC 3 : 0

III. 15.49h – 15.59h

B2: MISKOLC – A3: TÁLENT 3 : 0

IV. 16.01h – 16.11h

A2: LOKI – B3: MÉSZÖLY 1 : 0

16.15h – 16.25h

I. győztes: DLA – III. győztes: MISKOLC 1 : 0

16.27h – 16.37h

II. győztes: DLA II – IV. győztes: LOKI 2 : 0

16.40h – 16.50h

A selejtező csoport döntője

I. / III. győztes: DLA – II. / IV. győztes: DLA II 1 : 0

Győztes: Debreceni Labdarúgó Akadémia

Vissza a hírfolyamhoz