Selejtező eredmények
U9 – U10 – U11 – U12
Tokod/Magyarország

2019. 03.02. (szombat)
U 9

09.00h – 09.10h LÁBATLAN – NYERGES II. 0 : 1

09.12h – 09.22h DOROG – TATA 0 : 2

09.24h – 09.34h VOYAGE – DOROG II. 0 : 4

09.36h – 09.46h NYERGES – BÁBOLNA 0 : 3

09.48h – 09.58h LÁBATLAN – VOYAGE 0 : 3

10.00h – 10.10h DOROG – NYERGES 0 : 2

10.12h – 10.22h NYERGES II. – DOROG II. 0 : 2

10.24h – 10.34h TATA – BÁBOLNA 0 : 1

10.36h – 10.46h LÁBATLAN – DOROG II. 0 : 7

10.48h – 10.58h DOROG – BÁBOLNA 0 : 6

11.00h – 11.10h NYERGES II. – VOYAGE 1 : 3

11.12h – 11.22h TATA – NYERGES 2 : 0

I. 11.25h – 11.35h

A1: DOROG II. – B4: DOROG 4 : 1

II. 11.37h – 11.47h

B1: BÁBOLNA – A4: LÁBATLAN 5 : 0

III. 11.49h – 11.59h

B2: TATA – A3: NYERGES II. 3 : 1

IV. 12.01h – 12.11h

A2: VOYAGE – B3: NYERGES 3 : 0

12.15h – 12.25h

I. győztes: DOROG II. – III. győztes: TATA 2 : 0

12.27h – 12.37h

II. győztes: BÁBOLNA – IV. győztes: VOYAGE 5 : 0

12.40h – 12.50h
A selejtező csoport döntője

I. / III. győztes: DOROG II. – II. / IV. győztes: BÁBOLNA 1 : 1 ( 3 : 1 )

 

2019. 03.02. (szombat)
U 10

13.00h – 13.10h NYERGES – TOKOD 6 : 0

13.12h – 13.22h PÁRKÁNY – RÁCALMÁS 0 : 0

13.24h – 13.34h VÉRTESSOMLÓ – VOYAGE 0 : 0

13.36h – 13.46h DOROG – VOYAGE II. 3 : 0

13.48h – 13.58h NYERGES – VÉRTESSOMLÓ 1 : 1

14.00h – 14.10h PÁRKÁNY – DOROG 0 : 1

14.12h – 14.22h TOKOD – VOYAGE 0 : 5

14.24h – 14.34h RÁCALMÁS – VOYAGE II. 3 : 0

14.36h – 14.46h NYERGES – VOYAGE 0 : 3

14.48h – 14.58h PÁRKÁNY – VOYAGE II. 3 : 1

15.00h – 15.10h TOKOD – VÉRTESSOMLÓ 0 : 1

15.12h – 15.22h RÁCALMÁS – DOROG 0 : 0

I. 15.25h – 15.35h

A1: VOYAGE – B4: VOYAGE II. 3 : 0

II. 15.37h – 15.47h

B1: DOROG – A4: TOKOD 3 : 0

III. 15.49h – 15.59h

B2: RÁCALMÁS – A3: NYERGES 0 : 3

IV. 16.01h – 16.11h

A2: VÉRTESSOMLÓ – B3: PÁRKÁNY 1 : 0

16.15h – 16.25h

I. győztes: VOYAGE – III. győztes: NYERGES 1 : 2

16.27h – 16.37h

II. győztes: DOROG – IV. győztes: VÉRTESSOMLÓ 1 : 2

 

16.40h – 16.50h
A selejtező csoport döntője

I. / III. győztes: NYERGES – II. / IV. győztes: VÉRTESSOMLÓ 2 : 1

 

2019. 03.03. (vasárnap)
U 11

09.00h – 09.10h TOKOD – KOMÁROM 0 : 3

09.12h – 09.22h MÉSZÖLY – SZANDA 2 : 0

09.24h – 09.34h VOYAGE – NYERGES 1 : 0

09.36h – 09.46h CSEPEL – SOROKSÁR 0 : 1

09.48h – 09.58h TOKOD – VOYAGE 0 : 5

10.00h – 10.10h MÉSZÖLY – CSEPEL 2 : 0

10.12h – 10.22h KOMÁROM – NYERGES 4 : 0

10.24h – 10.34h SZANDA – SOROKSÁR 3 : 0

10.36h – 10.46h TOKOD – NYERGES 2 : 2

10.48h – 10.58h MÉSZÖLY – SOROKSÁR 1 : 0

11.00h – 11.10h KOMÁROM – VOYAGE 1 : 1

11.12h – 11.22h SZANDA – CSEPEL 0 : 0

I. 11.25h – 11.35h

A1: KOMÁROM – B4: CSEPEL 4 : 0

II. 11.37h – 11.47h

B1: MÉSZÖLY – A4: TOKOD 4 : 0

III. 11.49h – 11.59h

B2: SZANDA – A3: NYERGES 4 : 0

IV. 12.01h – 12.11h

A2: VOYAGE – B3: SOROKSÁR 1 : 1 ( 2 : 1 )

12.15h – 12.25h

I. győztes: KOMÁROM – III. győztes: SZANDA 3 : 0

12.27h – 12.37h

II. győztes: MÉSZÖLY – IV. győztes: VOYAGE 6 : 0

12.40h – 12.50h
A selejtező csoport döntője

I. / III. győztes: KOMÁROM – II. / IV. győztes: MÉSZÖLY 1 : 1 ( 2 : 3 )

 

2019. 03.03. (vasárnap)
U 12

13.00h – 13.10h NYERGES – ALMÁSFÜZITŐ 0 : 5

13.12h – 13.22h VOYAGE II. – ESZTERGOM 1 : 2

13.24h – 13.34h KOMÁROM – VOYAGE 0 : 1

13.36h – 13.46h SZANDA – UTE 2 : 1

13.48h – 13.58h NYERGES – KOMÁROM 0 : 1

14.00h – 14.10h VOYAGE II. – SZANDA 0 : 1

14.12h – 14.22h ALMÁSFÜZITŐ – VOYAGE 1 : 0

14.24h – 14.34h ESZTERGOM – UTE 1 : 1

14.36h – 14.46h NYERGES – VOYAGE 0 : 9

14.48h – 14.58h VOYAGE II. – UTE 0 : 5

15.00h – 15.10h ALMÁSFÜZITŐ – KOMÁROM 1 : 0

15.12h – 15.22h ESZTERGOM – SZANDA 0 : 3

I. 15.25h – 15.35h

A1: ALMÁSFÜZITŐ – B4: VOYAGE II. 3 : 0

II. 15.37h – 15.47h

B1: SZANDA – A4: NYERGES 4 : 0

III. 15.49h – 15.59h

B2: UTE – A3: KOMÁROM 2 : 1

IV. 16.01h – 16.11h

A2: VOYAGE – B3: ESZTERGOM 0 : 1

16.15h – 16.25h

I. győztes: ALMÁSFÜZITŐ – III. győztes: UTE 2 : 0

16.27h – 16.37h

II. győztes: SZANDA – IV. győztes: ESZTERGOM 2 : 0

16.40h – 16.50h
A selejtező csoport döntője

I. / III. győztes: ALMÁSFÜZITŐ – II. / IV. győztes: SZANDA 2 : 1

Vissza a hírfolyamhoz