VOYAGE CUP 2019 U9-U10-U11-U12 Beregszász/Ukrajna – 26-27.01.2019

Календар

ігор відбіркового дитячого футбольного турніру

VII «КУБОК ВОЯЖ»

2008 рік народження

 

Зона «А» 

п/п

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. ДЮФК «Олімп» Ужгород Х
2. ДЮФК «Берегвідейк» Берегово Х
3. ФК «Велика Добронь» Х
4. МФА «Мункач» Мукачево Х

 

26 січня 2019 року

9.00   ДЮФК «Олімп» – МФА «Мункач»

9.15   ДЮФК «Берегвідейк» – ФК «Велика» Добронь»

10.00  МФА «Мункач» – ФК «Велика Добронь»

10.15 ДЮФК «Олімп» – ДЮФК «Берегвідейк»

11.00 ДЮФК «Олімп» – ДЮФК «Велика Добронь»

11.15 ДЮФК «Берегвідейк» – МФА «Мункач»

Зона «В» 

п/п

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. ДЮФК «Сузіря» Свалява Х
2. ДЮФК «Минай» Ужгород Х
3. ДЮСШ Берегівський район Х
4. SK «Small Miracles» Велика Добронь Х

 

26 січня 2019 року

9.30 ДЮФК «Сузіря» – SK «Small Miracles»

9.45 ДЮФК «Минай» – ДЮСШ Берегівський район

10.30 – SK «Small Miracles» – ДЮСШ Берегівський район

10.45 ДЮФК «Сузіря» – ДЮФК «Минай»

11.30 ДЮФК «Сузіря» -ДЮСШ Берегівський район

11.45 ДЮФК «Минай» – SK «Small Miracles»

 

Фінальні ігри

12.10 1А – 2В

12.25 1В-2А

12.45 Гра за 3-4 місця

13.00 Фінал

 

 

Календар

ігор відбіркового дитячого футбольного турніру

VII «КУБОК ВОЯЖ»

2007 рік народження

 

Зона «А» 

п/п

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. МФА «Мункач» Мукачево Х
2. ДЮФК «Сузіря» Свалява Х
3. SK «Small Miracles» Велика Добронь Х
4. ДЮФК «Олімп» Ужгород Х

 

26 січня 2019 року

13.30   МФА «Мункач» – ДЮФК «Олімп»

13.45   ДЮФК «Сузіря» – SK «Small Miracles»

14.30  ДЮФК «Олімп» – SK «Small Miracles»

14.45 МФА «Мункач» – ДЮФК «Сузіря»

15.30 МФА «Мункач» – SK «Small Miracles»

15.45 ДЮФК «Сузіря» – ДЮФК «Олімп»

 

Зона «В» 

п/п

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. СДЮШОР Ужгород Х
2. ДЮФК «Берегвідейк» Берегово Х
3. ДЮФШ «Зінедін» Ужгород Х
4. ДЮФК «Минай» Ужгород Х

 

26 січня 2019 року

14.00 СДЮШОР – ДЮФК «Минай»

14.15 ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮФШ «Зінедін»

15.00 ДЮФК «Минай» – ДЮФШ «Зінедін»

15.15 СДЮШОР – ДЮФК «Берегвідейк»

16.00 СДЮШОР – ДЮФШ «Зінедін»

16.30 ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮФК «Минай»

Фінальні ігри

17.00 1А – 2В

17.15 1В-2А

17.30 Гра за 3-4 місця

17.45 Фінал

 

2010 рік народження

 

Зона «А» 

п/п

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. ДЮФК «Сузіря» Свалява Х
2. ДЮФШ «Зінедін» Ужгород Х
3. ДЮСШ Берегівський район Х
4. ДЮФК «Минай» Ужгород Х

 

27 січня 2019 року

9.00   ДЮФК «Сузіря» – ДЮФК «Минай»

9.15   ДЮФШ «Зінедін» – ДЮСШ Берегівський район

10.00  ДЮФК «Минай» -ДЮСШ Берегівський район

10.15 ДЮФК «Сузіря» – ДЮФШ «Зінедін»

11.00 ДЮФК «Сузіря» – ДЮСШ Берегівський район

11.15 ДЮФШ «Зінедін» – ДЮФК «Минай»

Зона «В» 

п/п

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. ДЮФК «Берегвідейк» Берегово Х
2. ДЮСШ Берегово Х
3. ФК «Сільце» Х
4. SK «Small Miracles» Велика Добронь Х

 

27 січня 2019 року

9.30 ДЮФК «Берегвідейк» – SK «Small Miracles»

9.45 ДЮСШ Берегово – ФК «Сільце»

10.30 – SK «Small Miracles» – ФК «Сільце»

10.45 ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮСШ Берегово

11.30 ДЮФК «Берегвідейк» – ФК «Сільце»

11.45 ДЮСШ Берегово – SK «Small Miracles»

 

Фінальні ігри

12.10 1А – 2В

12.25 1В-2А

12.45 Гра за 3-4 місця

13.00 Фінал

 

 

 

Календар

ігор відбіркового дитячого футбольного турніру

VII «КУБОК ВОЯЖ»

2009 рік народження

 

Зона «А» 

п/п

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. СДЮШОР Ужгород Х
2.

ДЮФК «Берегвідейк»

Берегово

Х
3. ДЮФК «Олімп» Ужгород Х
4. ФК «Сільце» Сільце Х

 

27 січня 2019 року

13.30   СДЮШОР – ФК «Сільце»

13.45   ДЮФК «Берегвідейк» – ДЮФК «Олімп»

14.30  ФК «Сільце» -ДЮФК «Олімп»

14.45 СДЮШОР – ДЮФК «Берегвідейк»

15.30 СДЮШОР – ДЮФК «Олімп»

15.45 ДЮФК «Берегвідейк» – ФК «Сільце»

 

 

 

Зона «В» 

п/п

Команда 1 2 3 4 Голи Очки Місце
1. МФА «Мункач» Мукачево Х
2. ДЮФК «Сузіря» Свалява Х
3. ДЮФШ «Зінедін» Ужгород Х
4. ДЮФК «Минай» Минай Х

 

27 січня 2019 року

14.00 МФА «Мункач» – ДЮФК «Минай»

14.15 ДЮФК «Сузіря» – ДЮФШ «Зінедін»

15.00 ДЮФК «Минай» – ДЮФШ «Зінедін»

15.15 МФА «Мункач» – ДЮФК «Сузіря»

16.00 МФА «Мункач» – ДЮФШ «Зінедін»

16.30 ДЮФК «Сузіря» – ДЮФК «Минай»

Фінальні ігри

17.00 1А – 2В

17.15 1В-2А

17.30 Гра за 3-4 місця

17.45 Фінал

Vissza a hírfolyamhoz